Ile kosztuje parking przy lotnisku?

Wielu z nas korzysta dziś z usług linii lotniczych, co też nikogo dziwić nie może. Trzeba bowiem mieć na uwadze, że na rynku nie brak dziś tanich linii lotniczych. W związku z tym również i same bilety są coraz tańsze. W takiej sytuacji wydaje się, że nadal będziemy z nich korzystać w miarę regularnie. Skoro tak nie dziwi też to, że w szybkim tempie rozwija się również infrastruktura wokół lotniska. Mowa tu jednak nie tylko o wszelkiego rodzaju barach czy restauracjach. Nie zapominajmy również o parkingach, gdzie możemy zostawić swoje samochody. Czy warto decydować się na taki parking i jeżeli tak, to ile przyjdzie nam zapłacić za pozostawienie samochodu w jego obrębie?

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jeżeli na lotnisko podróżujecie samochodem, nie ma wątpliwości co do tego, że samochód w takim punkcie zostawić warto. Nie jest jednak powiedziane, że każdy tego typu punkt będzie tutaj odpowiedni. Nie jest wykluczone, że samochód zostawicie na parkingu, który nie jest ubezpieczony, co oznacza tylko tyle, że w przypadku uszkodzenia Waszego pojazdu czy tym bardziej jego kradzieży nie będziecie mogli ubiegać się o jakąś rekompensatę z tytułu odszkodowania. Wcześniej trzeba więc dokładnie rozejrzeć się na rynku i wybrać parking dla siebie optymalny.

Ceny

Jak natomiast wygląda oferta takich parkingów, jeżeli pod uwagę mielibyśmy wziąć ceny? Te są oczywiście bardzo różne, choć najważniejsze jest tutaj to, że przetrzymywanie auta przez tydzień, dwa czy więcej nie będzie nas kosztowało zbyt wiele. Sporo zależy tutaj od tego, jaki system rozliczenia preferuje dane lotnisko. W jednym wypadku płacimy tutaj z poszczególnie dni, w drugim natomiast rozliczamy się za tydzień. Trudno stwierdzić, która opcja jest lepsza. Wiele zależy tutaj od danej sytuacji i tego, na jak długo mamy zamiar wyjechać.

Bez wątpienia bardzo klarowny, a co najważniejsze również i tani cennik ma parking Atmosfera, który znajduje się przy lotnisku Pyrzowice. Więcej informacji o nim znajdziecie Państwo na stronie http://www.atmosfera.eu/parking-24.html.